Inžineriniai sprendimai verslui ir visuomenei

Projektavimas ir statyba

Grupės inžinerijos įmonės pirmauja įgyvendindamos projektus „iki rakto“: projektuodamos ir statydamos katilines, kogeneracines elektrines, gamina ir instaliuoja biokuro katilus ir susijusią įrangą šilumos gamybos ir pramonės įmonėms.

 

Gamybos padalinys, įsikūręs Panevėžyje, tiekia biokuro katilus, dūmų valymo ir kitą katilinių įrangą, taip pat nerūdijančio plieno įrangą ir gaminius vietos partneriams bei eksportui. Ilgalaikiai ryšiai su pramoniniais klientais užmegzti Lenkijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos rinkose, sukaupta patirtis dirbant energetikos, jūrų, žvejybos, metalo ir kalnakasybos bei kitose pramonės šakose.

 

Patyrę specialistai pagal kliento idėją, eskizą ar principinę schemą įgyvendina aukšto tikslumo plieno gaminių, technologinių įrenginių ir konstruktyvų projektus. Taikomi moduliniai sprendimai, kontroliniai surinkimai bei „šaltos“ būsenos bandymai leidžia klientams diegti gaminius greitai, negaištant brangaus laiko statybvietėje.

 

Gamybos metu užtikrinimas aukščiausio lygio projekto valdymas, klientas „gyvai“ dalyvauja gamyboje gaudamas foto fiksacijas realiu laiku bei informaciją apie projekto būklę. Gaminiams siūlomas visas paslaugų spektras: mechaninis apdirbimas, NDT (neardomieji suvirinimo siūlių bandymai po suvirinimo), automatizuotas suvirinimas, PWHT (terminis apdirbimas po suvirinimo), antikorozinis plieno apdirbimas, izoliavimas bei skardinimas, elektros - automatikos darbai, bandymai (hidraulinis, sandarumo, srauto pratekėjimo, elektrotechniniai ir kt.), pakavimas ir pakrovimas.

 

 

Plačiau apie „Energijos Taupymo Centras“ skaitykite čia.

 

Įmonės kontaktai:

 

Pramonės g. 8 K2-1, LT-35100 Panevėžys 
LT-35100, Lithuania
info@etc.lt
Tel. +370 45 583406

 

 

Plačiau apie „Emeko“ skaitykite čia.

 

Įmonės kontaktai:

 

UAB "EMEKO"
Pramonės st. 8 K2-1, LT-35100 Panevėžys
LT-35100, Lithuania
info@emeko.lt
Tel. +370 45 52 66 57
Fax. +370 45 51 00 65

 

Pardavimai:
Deivydas Paškevičius
Mob. Tel. +370 615 10853
E-mail: sales@emeko.lt , d.paskevicius@emeko.lt

 

Sprendimai katilinėms:
Andrius Dagys
Mob. Tel. +370 610 67989
E-mail: a.dagys@emeko.lt

 

Paslaugos pramonės įmonėms

„E energija“ grupės įmonių klientai yra pramonės įmonės ir gamyklos maisto perdirbimo, alkoholio, bioetanolio gamybos, metalo apdirbimo ir metalo gaminių gamybos sektoriuose.

 

Grupės įmonių paslaugos pramonės įmonėms:

 

  • Saulės ir vėjo elektrinių instaliavimas ir eksploatavimas verslo klientams pagal ESCO modelį;
  • Pramoninio garo, karšto vandens ir elektros gamyba bei tiekimas pramonės įmonėms;
  • Pramoninių katilinių modernizavimas, vystymas, statyba ir finansavimas;
  • Pramoninių katilinių valdymas ir priežiūra;
  • Įrangos projektavimas ir diegimas, didinant efektyvumą ir mažinant aplinkos taršą centrinio šildymo procese – kondensaciniai ekonomaizeriai, multiciklonai, ir kita dūmų valymo įranga;
  • Energetinio ūkio įrengimo ir modernizacijos projektai pramonės įmonėms.

 

Daugiau informacijos prašykite: pramone@e-energija.lt